.
<<  Neden Bez Çanta  >>
.

Öncelikle, bez çanta diye isimlendirilen çantalar, naylon çanta değildir. Adı üstünde, bez maddeden imal edilmiş çantalardır. Bez çantalar tek kullanımlık değildir. Kullan at değildir.

 

 

 

Doğa dostu etiketi olan bez torba ve ambalajların baskılarında; geleneksel kök boyalar, su bazlı boyalar, sağlığa zararlı olmadığı belirlenmiş tekstil boyaları kullanılmaktadır.

 

Bez torbalar dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bez torbalarda, tasarım ve renklerde dilediğiniz her türlü çeşitliliği yapabiliyorsunuz. Çocuğunuz tekstil boyalarıyla yapacağı özel çizimlerden aile fotoğraflarınıza, firmanızı tanıtıcı kampanya ve etkinliklerden sosyal sorumluluk projelerinize kadar sınır tanımayan özgün tasarımları yapabilme şansına sahipsiniz.

       

Bez torba sapıyla da diğerlerine kıyasla çok işlevseldir. Boyna asılabilen uzun sap, elde tutmaya uyumlu kısa sap, tek yada çift omuz askılı sap, tahta tutma sapı gibi seçeneklerle hem estetik hem de işlevsellik boyutunda kendini gösterir.


Bez torba kalın dokuması sebebiyle içini göstermez. Spor malzemesinden ayakkabıya, ambalajlı ürünlerden açık ürünlere, okul malzemelerinden kişisel eşyalara kadar hemen her şeyi bez torbada taşıyabilir, saklayabilirsiniz.


Üzerine monte edilebilen aksesuarlar ile, minik ceplerle şık ve işlevsel tasarımlar haline getirilebilirler.
Bez torba kullanıcıların ellerinde, evlerinde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde oldukları için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdürler.

 Uzun erimli kullanımları onların naylon poşet ve kağıt torbalardan daha çok kullanımları ve reklamlarınızın daha uzun süreli dolaşımı artısını sağlar. En önemlisi; bez torba doğa dostudur, geri dönüşümlüdür.